
Know it all-vrijdag: Disney Store
30 juni 2023
Nieuwe artikelen: droomvangers en monsters
5 juli 2023Voor de zuiderburen is inmiddels de zomervakantie begonnen. Wij moeten nog heel even wachten tot de ontspannen periode losbarst. Om nu alvast ontspannen te worden kun je vast de Samenvatting van de week lezen. Dat doet ook zeker wonderen.
- Market House Deli had een Stitch gebakje voor 626-dag. Helaas was het gebakje een dag te laat verkrijgbaar. Daarnaast is er ook een nieuwe merchandiselijn van Stitch gelanceerd.
- Het World of Pixar gedeelte in Walt Disney Studios is iets meer Pixar geworden. De lantaarnpalen hebben nu de vorm van het Pixar logo gekregen.
Foto van InsideDlpCastle
- Voor Infinity en Magic Plus jaarpashouders is er een speciale vertoning van de nieuwe Indiana Jones te zien in Discovery Theater op 8 en 9 juli. Reserveren kan via het jaarpasplatform. De vertoning zal Franstalig zijn en je mag iemand meenemen die toegang heeft tot het park die dag.
- De sale is weer van start gegaan in het resort. Veel items zijn nu te koop met minimaal 40% korting oplopend tot 70% en daar bovenop kun je nog jaarpaskorting krijgen.
- Mocht je graag met korting bij Vapiano gaan eten, dan is er nu wat minder nieuws. Vapiano biedt niet langer jaarpaskorting aan.
- Op 7 juli zal er een nieuwe sleutel te krijgen zijn. Dit keer van Peter Pan’s Flight. Reserveren kan op 4 juli vanaf 16:00.
- Mantis zal vanaf dit weekend en gedurende het hele zomerseizoen te zien zijn in Avengers Campus. Ze is onderdeel van de Dance-Off die een kleine update gehad heeft.
- De tijdelijk wc’s bij Videopolis zijn weggehaald en het hele gebied is weer toegankelijk.
- Het assortiment aan Coca-Cola drankjes is uitgebreid met de frambozen Fuze Tea. Perzik blijft ook nog steeds verkrijgbaar.
- Er is een nieuw reglement bij de ingang van het park gehangen dat er foto’s gemaakt worden bij de entree van het park. Dit is om te verifiëren dat wanneer je een tweede keer het park betreedt je nog steeds dezelfde persoon bent en je het kaartje niet verkocht hebt aan iemand anders.
- Om de werkzaamheden van Frozen Land te camoufleren zijn er nieuwe struiken geplaatst aan het eind van Hollywood Boulevard. Ik denk niet dat de stuiken het nog lang verborgen kunnen houden. Het gebouw groeit namelijk met de dag.
- Je kunt nu toegang tot de parken reserveren met je jaarpas tot eind november. 31 oktober is inmiddels al vol.
- Een gedeelte onder het Disneyland Hotel is vrijgegeven na de renovatie. Veel van de voormalige verkoopluiken zijn nu veranderd is een plek waar posters in gehangen zijn om films en activiteiten in het park te promoten.
- Natalie Portman van vorig weekend in Disneyland Paris.
- Wil je vast een voorproefje van de Together show in Walt Disney Studios? Er is deze week een backstage filmpje gedeeld.
📽Découvrez les premières images des répétitions du nouveau spectacle "TOGETHER, Une aventure musicale Pixar" qui débutera le 15 Juillet aux Walt Disney Studios! pic.twitter.com/L1bXy72dke
— InsideDlpCastle (@InsideDlpCastle) June 30, 2023
- Mocht je slapen in een hotel in Marne La Vallee en kiezen om naar Disneyland Paris te gaan met de reguliere bus- of tramverbinding, dus geen speciale shuttlebus, dan wordt dit een stuk moeilijker. De bussen en trams in Ile de France gaan namelijk niet meer na 21:00 rijden. Hierna moet je ander vervoer regelen naar je hotel. Dit blijft zo tot de rellen in Frankrijk weer over zijn.
- Nautilus is na een hele lange tijd weer open. De attractie is voorzien van nieuwe LED verlichting, heeft nieuwe special effects, zoals een raam dat je de illusie geeft van zeer diep water en verder is de attractie compleet gerenoveerd. Ook is er een nieuw liedje te horen in de Grand Salon. Je moet nu wel de aanval van de octopus missen, want die is verdwenen.
- Disneyland Paris heeft Tivoli Gardens uitgenodigd in het resort. Walt Disney vond zijn inspiratie hier voordat hij Disneyland opende. Het Deense park zal drie concerten en twee pre-parades verzorgen op 3 en 4 juli.
- Er is een vergunning aangevraagd om in Studio Theater, of bij de gemeente nog bekend onder Cinemagique Studio Theater, een aantal gangen en ingangen te slopen. Het lijkt een vreemde timing aangezien de show Together bijna van start gaat.
- Verder is er ook vergunning aangevraagd om de daken van gebouw A en B in Disney Village te renoveren, de gevels aan te passen en het interieur te verbouwen.
- Ook is er vergunning aangevraagd om het terras van Casey’s Corner te overkappen in plaats van de parasols te blijven gebruiken.
- Na Rendez Vous Gourmand in Walt Disney Studios is er nu ook vergunning aangevraagd om een “food kiosk” te bouwen in Disneyland Park.
- De vergunning om Moteurs Action Stuntshow Spectacular aan te passen is eind mei verleend. Naar verwachting zullen de werkzaamheden binnenkort starten.
- In Frankrijk zijn er op dit moment veel rellen, al helemaal in Parijs. Om iedereen veilig huiswaarts te kunnen laten keren, inclusief alle Cast Members, sluiten de parken dit weekend om 21:30 en Disney Village om 23:00. Er wordt verder niet gesproken over eventuele extra dagen als de rellen aanhouden, maar houd hiermee rekening als je de komende tijd naar de parken gaat.
Wanneer heb jij vakantie? En ga je dan ook naar Disneyland Paris?
Mocht je deze vakantie nog iets zoeken om te doen, kijk dan nu in de webshop.