
Mijn ervaring: jaarpasavond (hotel New York)
14 april 2023
Nieuwe artikelen: Spidey hamerset en meesterwerken boekenleggers
18 april 2023Het was een feestweek, want Disneyland Paris bestond namelijk 31 jaar. Niet alleen was er een speciale dag in het resort, maar er kwamen ook nieuwe nieuwtjes naar buiten via Natacha Rafalski. Ik kan niet wachten om al het nieuws van afgelopen week met jullie te delen.
- TOGETHER : une Aventure Musicale Pixar wordt vanaf deze zomer opgevoerd in Studio Theater. Het zal een show zijn van 30 minuten en zal in ieder geval met Toy Story en Monsters Inc. figuren zijn en er is een live band aanwezig. Dit wordt in de promo gebruikt. Verdere informatie is nog niet naar buiten gekomen.
- Nautilus zal deze zomer weer heropenen, nadat de attractie compleet is gerenoveerd.
- Eerder kwamen er al steigers in Toon Town, maar nu weten we ook waarom. De fotolocaties zullen vernieuwd worden om de Pixar figuren beter tot zijn recht te laten komen.
Foto van Disneyland Paris
- Het Disneyland Hotel zal in 2024 openen met de volgende films verwerkt in het hotel: Rapunzel, Frozen, Moana, De Kleine Zeemeermin, Aladdin, Assepoester, Belle en het Beest, Sneeuwwitje, Princess en de kikker en Raya.
Foto van Disneyland Paris
- Fuente del Oro krijgt niet alleen een overdekt terras, maar ook het thema en naam zal wijzigen. Het zal Casa de Coco – Restaurant de Familia gaan heten en zoals de naam al zegt zal het een Coco thema krijgen.
Foto van Disneyland Paris
- Niet alleen is een aangepaste versie van Disney Dreams terug voor de Grand Final van de 30e verjaardag, maar ook D-Lights heeft een update gekregen. Zo is er nu een Mickey hoofd achter het kasteel te zien in drones en komen sterren tevoorschijn.
- De Magnum foodtruck in Walt Disney Studios heeft nu drie nieuwe ijsjes. De witte is met Frozen, de bruine is met Toy Story en de donkere is met Cars.
- De eerste schuttingen zijn geplaatst in Toy Story Playland voor de komst van de nieuwe ingang. De ingang zal zullen Toy Soldiers Parachute Drop en RC Racer komen.
- Hulk in zijn nieuwe kostuum is te vinden in Avengers Campus. Je kunt hem niet direct ontmoeten, maar achter een lint kun je wel selfies met hem maken. De komende twee weken is hij hier dagelijks te vinden.
- Eindelijk zijn er weer leuke nieuwe popcornbakken te koop. Na de saaie met een 30 jaar print zijn ze nu in de vorm van Mickey en Minnie ballonnen.
- Met de viering van de 31e verjaardag is er ook een nieuwe collectie voor de Grand Final in de winkels gekomen. Wederom is de collectie voornamelijk paars.
- In 2024 zullen alle Star Tours attracties in de wereld een update krijgen. Ook Parijs zal dan weer nieuwe figuren en bestemmingen erbij krijgen.
- Tussen november 2023 en mei 2025 zal het gebied tussen beide theaters in Walt Disney Studios een update krijgen. Eerder werden er al vergunningen aangevraagd voor Studio 1. De uitgang van Studio 1 zal aangepast worden naar meer een theater-waardige uitgang. Het beeld van Mickey en Walt zal verplaatst worden naar de vernieuwde Hollywood Boulevard. Hollywood Boulevard zal vereenvoudigd worden door enkel de echt lijkende gebouwen over te houden en de “kartonnen” gebouwen zullen verdwijnen. Verder zal het gebied voorzien worden van een nieuw plein en beplanting. Ook zullen foodtrucks een vaste plek krijgen tussen de beplantingen, zodat het er netter uit komt te zien. Het gebied tussen Studio Theater en de Tower of Terror blijft leeg om daar shows en evenementen te kunnen blijven geven. Outsidears zou 3D tekeningen hebben van hoe het eruit zou komen te zien.
Foto van Outsidears
- Deze week deelde Disneyland Paris ook zelf een video over de huidige werkzaamheden aan Walt Disney Studios.
Le chantier de la transformation du Parc Walt Disney Studios continue d’évoluer et les Imagineers sont à pied d’œuvre pour donner vie ces nouvelles histoires :
➡️https://t.co/YpbryrLctk pic.twitter.com/p010st90vs
— Disneyland Paris News (@DLPNews) April 12, 2023
- De volgende titels verschenen deze week op Disney+: Venom, Rennervations, The English en Spider-Man: Far From Home.
- Naast een Tower of Terror is er nu ook een Disneyland Railroad Pandora bedel verkrijgbaar in het resort.
- Op 22 april zal Avengers Campus al sluiten om 14:00 en het hele park om 19:00 voor een speciaal evenement. De premiere van Guardians of the Galaxy wordt dan gevierd. Inmiddels hangen de posters al door het hele park.
- Het Luca gedeelte van Pizzeria Bella Notte is nu open. Verder kun je er nu een speciaal Luca koekje krijgen.
Foto van ED92
- De prijzen voor de parkeerplaats zijn omhoog gegaan. Een auto kost nu €30 per dag, een motor €25 en een bus en camper €40. Caravans zijn niet toegestaan op het terrein.
- We weten nu wat precies de voordelen voor jaarpashouders is bij de nieuwe partner van het resort, Avis. Met Discovery en Magic Flex krijg je 10% korting en met Magic+ en Infinity krijg je 15% korting. Verder krijg je met Infinity een optie bij je autohuur gratis bij de Marne La Vallee locatie en Avis Preferred President’s Club status.
- Dit jaar hoeft je geen kaartjes te kopen voor de Halloween Soiree en oud op nieuw. Disneyland Paris zal in plaats daarvan de gehele dag zorgen voor extra entertainment en langere openingstijden. De evenementen zijn dus voortaan inclusief bij je normale ticket.
- Volgens reisagenten kun je vanaf 18 april weer een reservering maken voor ontbijt met de Disney Prinsessen. Auberge de Cendrillon zal dit vanaf 7 juni weer aanbieden voor Disney hotelgasten tegen een meerprijs.
- Disneyland Paris heeft nu intern ook een kledingcontainer gemaakt. Er zijn 17.000 kostuums voor de Cast Members en soms zijn deze aan vervanging toe. Ze maken er dan gerecycled draad of isolatiemateriaal van.
Ook het laatste deel over mijn bezoek aan Disneyland Paris staat online. Mocht je die gemist hebben het gaat over Hotel New York en je kunt het hier terugvinden.
Voor de hondenliefhebbers komt er zometeen iets leuks in de webshop.