
Know it all-vrijdag: Yacht Club
13 januari 2023
Nieuwe artikelen: Spidey waterpuzzel en Love Stories op nummer
18 januari 2023Gelukkig is de computer nog niet weggewaaid of weggeregend en staan alle letters nog op het scherm. Dat is weer een goed moment op lekker binnen de Samenvatting van de week te lezen. We hebben veel nieuws deze week.
- Deze week kwam er een heel programma aan nieuwe en vernieuwde activiteiten online als onderdeel van de Grand Finale van de 30e verjaardag. De eerste is dat de openingsshow met drones van Avengers Campus terug zal komen op dagelijkse basis inclusief een show op de Tower of Terror. Het zal Avengers: Power The Night gaan heten. De eerste behind the scenes beelden werden deze week gedeeld op Youtube. Goed om te zien dat Walt Disney Studios ook weer een avondshow krijgt. De show start op 28 januari en zal tot en met 8 mei te zien zijn.
- Ondertussen is er een heel bouwteam losgelaten op Disney Village. Zo is Cafe Mickey achter schuttingen verdwenen en wordt er al flink gesloopt. Zo is het terras al volledige afgebroken. Ook King Ludwig’s Castle heeft een set schuttingen gekregen en verdwijnen er steeds meer elementen aan de buitenkant en Planet Hollywood is meteen uitgekleed. Alleen de blauwe bal herinnert ons nog aan het restaurant. Ook de winkel is volledig leeggeruimd. Op 23 december heeft Disneyland Paris vergunning gekregen om de buitenkant van het gebouw te veranderen. Waarschijnlijk zal het gaan om het verwijderen van de wereldbol en de trapelementen.
- It’s a Small world zal dit voorjaar weer heropenen. Volgens Outsidears zou dat om precies te zijn op 5 mei gebeuren. Deze datum is nog niet bevestigd.
- Ook Les Mystères du Nautilus zal dit voorjaar weer openen. Ook Outsidears zou hiervoor al een datum hebben op 2 april. Voor beide data moeten we even afwachten.
- Ik denk dat niemand het volgende nieuws verwacht zou hebben: Disney Dreams komt terug. Vergeet Disney Illuminations en we gaan terug in de tijd. De show uit 2012 heeft een update gekregen met onder andere de drones uit Disney D-Lights en zal vanaf 12 april elke avond te zien zijn.
- De sale is gestart in Disneyland Paris. Deze duurt nog tot en met 7 februari.
- Op 10 maart is de volgende jaarpasavond voor Infinity en Magic Plus. Deze week zal er een link gedeeld worden via het officiele kanaal waarmee je 18 januari de tickets kunt bestellen. De kosten €55 per persoon en elke jaarpashouder mag tot twee kaarten extra bestellen.
- Het ontbijt met de Disney prinsessen komt terug. De startdatum is nog niet bekend. Veder komen er ook meer vegan opties op het menu ten opzichte van de vorige keer.
- De volgende titel zijn de week verschenen op Disney+: Chasing Waves, Welcome to Chippendales en The Menu.
- De Golden Globes werden uitgereikt. Disney en Disney+ ontvingen er weer een heel aantal. De volgende series en films hebben gewonnen: Abbott Elementary, The Bear, The Dropout en Black Phanter.
- Als je nog meubilair wilde scoren uit Planet Hollywood, dan kon je terecht op een Franse veiligsite. Sommige items gingen weg voor hoge bedragen.
- Op 19, 23 en 25 januari vindt Magic over Disney plaats in Walt Disney Studios. Deze unieke avondshow met projecties en vuurwerk zal alleen op deze drie dagen te zien zijn. Deze editie zal vooral draaien om bekende Disney en Pixar liedjes.
- De menu’s van de snacklocaties zijn toegevoegd aan de Disneyland Paris app. Zo kun je nu de menu’s van Hep Cat Cafe, The Old Mill, Cool Station en de foodtrucks in Avengers Campus bekijken via de app.
- Animation Boutique is niet langer alleen een Arribas winkel. Naast Arribas producten kun je hier nu ook weer Frozen producten kopen.
- De toiletten van Hyperion/Videopolis zijn nu gesloten. De tijdelijke toiletten, buiten, zijn nu open. Het is te hopen dat het niet gaat vriezen ;).
- Disneyland Paris doet weer mee aan de Pieces Jaunes campagne. Je kunt geld doen in de gele doosjes bij de kassa’s en samen met het geld dat uit alle fonteinen en wateren komt wordt dat gedoneerd aan het goede doel. Naast gedoneerd geld zal Disneyland Paris hetzelfde bedrag ook nog een keer zelf overmaken aan het goede doel.
- Casey’s Corner heeft een ontbijtmenu. Je kunt nu een menu bestellen met een croissant of hotdog, een sap en warme drank. Verder kun je a la carte ook een Subroll (eieren, crispy uien en salsa) bestellen.
- Disney Fashion Junior zal op 29 januari sluiten. De winkel zal als proef gebruikt worden voor de eerste fase van de verbouwing van Disney Village.
- In Avengers Campus is een groot gedeelte van het entertainment stopgezet voor de winter. Figuren zullen nog wel op de daken verschijnen, maar de shows zijn de komende maanden niet te zien.
- In Newport Bay Club zijn de meet & greets voortaan weer in de lobby in plaats van in de gang van het conventiecentrum.
- Elke dag worden er meer en meer kerstversieringen opgeruimd en vervangen door versieringen van de 30 verjaardag. Ook zijn de posters voor de Grand Finale overal opgehangen. De kerstboom staat nog wel op Town Square, omdat het de afgelopen dagen te winderig was om deze weg te heisen.
- The Incredibles en Lightning McQueen zijn terug in Walt Disney Studios. Gedurende de dag zullen ze een aantal keer voorbij komen.
Ben jij van plan om naar de jaarpasavond te gaan of ga je liever op een andere moment? Er staan ook nog een hoop andere leuke dingen op de planning.
Zometeen komt er iets in de webshop om de kleintjes mee bezig te houden.