
Know it all-vrijdag: Starport
26 februari 2021
Nieuwe artikelen: magische puzzel en love kleurboek
3 maart 2021Wat een mooie en goede morgen weer. Laten we dat ook deze week vasthouden met het nieuws uit Disneyland Paris. Ik heb gelukkig goed nieuws en het wat mindere nieuws vergeten we snel.
- Mocht je meer willen weten over Pirates of the Caribbean, dan staat er nu een filmpje over online.
- De ingang van Disneyland Paris is aardig op de schop al. Zo is de tent bij de ingang weggehaald waar eerst de Cast Member ingang was. Daarachter zijn nog wel schuttingen te zien waar nog hard achter gewerkt wordt.
- Deze week is er een officieel bericht naar buiten gekomen dat Electroland en Disneyland Paris Pride inderdaad geannuleerd worden. Daarnaast werd ook nu ook Run Disney genoemd. Er is niets gezegd over een eventueel digitale versie van de marathon zoals in Amerika.
- Disneyland Paris is bezig met een nieuwe campagne voor de heropening. Deze zal Live the Dream gaan heten. Hopelijk gaat de heropening in april nog door, want de cijfers en maatregelen in Frankrijk laten tot nu toe weinig positiefs zien.
- De nieuwe Spider-Man film gaat No Way Home heten en zal rond kerst uitkomen.
- Ondertussen zijn de werkzaamheden aan de parkeerplaats hervat. De poortjes worden voorzien van automaten om de doorgang te versnellen. Straks zijn er nog enkele Cast Members om te helpen, maar gaat het betreden van de parkeerplaats verder automatisch.
- Naast de nieuwe look die je vorige week bij Woody zag hebben ook Jessie en Buzz een nieuwe look gekregen in Hong Kong Disneyland.
Foto van DMK Blog
- Het tweede seizoen van de High School Musical serie komt vanaf 14 mei op Disney+. Daarnaast komt er een nieuwe serie met John Stamos, Big Shot, vanaf 16 april. Verder zal de serie met Loki vanaf 11 juni te zien zijn. Big Sky en Helstorm zijn deze week toegevoegd naast het al bestaande Disney Star aanbod.
- Even een foto update van het kasteel. Inmiddels zijn de steigers tot aan de bovenste toren gebouwd. Verder zijn er rond de onderste steigers geprinte doeken geplaatst.
Foto van InsideDlpCastle
- Een Franse pretpark gekkie mocht een kijkje nemen bij een Franse achtbaanbouwer, SAMC, afgelopen juli. Zij renoveerden op dat moment de Flying Carpets en werken aan nieuwe karretjes voor Big Thunder Mountain. Bij het nieuwe systeem klapt de zijkant naar binnen, zodat je sneller het karretje kunt betreden. Een van de karretjes was deze winter ook operationeel in de attractie. Even afwachten of er meer zullen volgen.
Here’s a video of how the new Big Thunder Mountain trains accessible access works (via @CoasterriderFR) pic.twitter.com/pduyXRnxNX
— DLP Report (@DLPReport) February 27, 2021
- Het is deze week twee jaar geleden dat de plannen voor de uitbreiding van Walt Disney Studios aangekondigd werden. Inmiddels wordt er hard gewerkt aan Avengers Campus, waar de attractie gebouwen nu aan thematisering bezig zijn. Op de rest moeten we helaas nog jaren wachten.
Hoe enthousiast was jij twee jaar geleden? En waar kijk je het meest naar uit? Ik naar Star Wars Land, welke nog in de verre toekomst zit.
Mocht je jezelf of iemand anders nog een leuk cadeau willen doen, blijf dan nog even hangen. Zometeen komt er weer een leuk item in de webshop.