
Mijn ervaring: Lion King & Jungle Festival (dag 1)
1 augustus 2019
Nieuw artikel: Disney kleuren op nummer deel 6
7 augustus 2019Ook deze week komt de Samenvatting van de week iets eerder dan dat je gewend bent in verband met de vakantie, maar dat werd en wordt gecompenseerd met mijn verhalen uit Disneyland Paris. Mocht je mijn verhaal van de eerste dag gemist hebben, dan kun je dat hier terugvinden. Maar we zullen het nu hebben over het nieuws uit Disneyland Paris.
- Het Phantom Manor boek is in de verkoop gegaan. Dit keer zonder teleurstellingen. Het boek is nog steeds op voorraad en de eersten krijgen speciale stickers (zolang de voorraad strekt).
- Na Fantasyland en Frontierland kun je nu ook op Hollywood Boulevard suikerspin krijgen.
- Er kwam deze week een filmpje via de Insidears online over de renovatie van Cars Race Rally. Hierin wordt uitgelegd wat er veranderd wordt.
?Are you also wondering why it's taking so long to refurbish Cars Quatre Roues Rallye?
Here’s what the crews are working on, in this official video: pic.twitter.com/6OvXe8DII3— ED92 (@ED92live) July 31, 2019
- Joy en Sadness waren de sterren van Tuesday Guest Star Day voor Internationale Vriendschapdag.
- Audities verklappen dat Guardians of the Galaxy: Awesome Dance-off terugkomt voor het Marvel seizoen in 2020.
- L’Arbre Enchanté in Fantasyland zal binnenkort organische snacks gaan verkopen.
- Mocht je de prijzen voor de aanstaande Halloween Soirees willen weten. Op 26 oktober kost deze €69 en is er 30% korting voor Infinity en 20% voor Magic Plus. Op 31 oktober kost deze €79 en is er 15% korting voor Infinity en 10% voor Magic Plus.
- Het Piraten en Prinsessen Festival zal niet terugkeren in 2020. Net zoals Swing into Spring worden de leukste seizoen het minst lang herhaald.
- Er is meer nieuws over het aanstaande Kerstseizoen. De volgende shows keren terug: Disneys Christmas Parade, Mickey’s Christmas Big Band, adventkalender ceremonie en Let’s Sing Christmas. De volgende figuren zullen te ontmoeten zijn: Thumper, Miss Bunny, Stitch en de kerstman. Verder zal de Princess Waltz zijn weg dit keer met kerst weer vinden naar Castle Stage, let op deze show is pas vanaf 15 november te zien. Ook zal er een vernieuwde versie van Magical Christmas Lights komen en #surprisemickey komt terug naar Production Courtyard. Goofy’s Incredible Christmas en Merry Stitchmas missen dit jaar in de programmering.
- Bij Tower Hotel Gifts kun je nu op de foto met een frame. Er is geen Photopass aanwezig, maar Cast Members kunnen wel een foto van je maken met je eigen toestel.
- Victoria’s heeft een nieuwe kaart. Het meest opvallende is de nieuwe rij aan gebakjes. Deze zijn vernieuwd en voortaan in Mickey-vorm.
- Er staat nog een auditie open voor een nog onbekende show voor Disneyland Paris in de periode van januari tot begin mei 2020. Ook zijn de audities voor Mickey and the Magician geopende voor januari tot september 2020.
Zullen we alvast een petitie starten voor het behoud van Piraten en Prinsessen Festival? Ik zie dit seizoen liever terugkeren dan alweer het Marvel seizoen. Ik vraag me daarnaast af of Star Wars ook terug zal keren voor of na het Marvel seizoen. Dat vind ik dan wel weer leuk.