Nieuw artikel: 3 in 1 kleurboek
13 december 2017
Samenvatting van de week
17 december 2017Afgelopen dinsdagavond werd de nieuwe collectie van Nikkie Plessen voor voorjaar/zomer 2018 gepresenteerd in Disneyland Paris. Ze mocht een aantal items voor de NIKKIExDISNEY collectie ontwerpen welke allen met Donald Duck waren.

Foto van Nikkie Plessen
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet zo’n fan ben van de kleding van Nikkie Plessen en dat komt, omdat het vaak hetzelfde is en elk jaar op hetzelfde neerkomt. In 2013 werd ze ook beschuldigd van plagiaat toen ze twee items van de Zoe Karssen collectie gekopieerd had naar haar collectie. Als je de live stream van de presentatie hebt gezien, dan zag je al in de opbouw van de show wat ik bedoel met steeds dezelfde items. Helaas is de live stream niet nogmaals volledig te bekijken, ze hebben namelijk het gedeelte van de NIKKIExDISNEY collectie eraf geknipt, alleen de gewone collectie is te zien.
Disneyland Paris organiseerde dit jaar de presentatie in het conventiecentrum van Newport Bay Club. Een hoop bekende Nederlanders waren uitgenodigd om de modeshow bij te wonen. Denk aan Wendy van Dijk, Fred van Leer, Monica Geuze, Valerio Zeno, Johnny de Mol, Albert Verlinden, Martin Garrix, etc. Opvallend was dat Kate Moss die dag al meerdere keren in het resort gespot was met Nikkie Plessen. Zij was het boegbeeld van de dag om de collectie te promoten. Daarnaast was ook Lil’ Kleine aanwezig die een rondje meeliep op de catwalk. Alle sterren verbleven in het Disneyland Hotel.
De modeshow was mooi aangekleed, zoals we dat ook gewend zijn van Disneyland Paris. Ik moet zeggen, ondanks dat het prachtig was ingericht vond ik de eerste helft toch best slaapverwekkend. Daarna kwam er een leuk filmpje van Donald Duck en werd de NIKKIExDISNEY collectie geshowd. Ook hier had ik me eerlijk gezegd meer van voorgesteld. Het waren maar enkele items met eenzelfde print. De prijzen zijn niet van elk item bekend, maar als je kijkt naar de huidige collectie van Nikkie Plessen zullen ze in het medium tot hogere segment vallen (helaas geen Primark prijzen ;)).
De volgende items werden getoond en sommigen zijn vanaf nu al verkrijgbaar online en in het resort (vergeef me als ik dingen vergeten ben, ik kan het namelijk niet meer terugzien):
- Wit met rood shirt met Donald op de voorkant, €49,95
- Wit en zwart shirt met Donald op de voorkant, €49,95
- Zwart bomberjack met Donald op de achterkant
- Zwarte jurk voor Donald op de voorkant, €89,95
- Rood bikerjack met Donald op de achterkant
Ik heb maar twee foto’s uit de live stream kunnen terugvinden.
Aan het eind ging Nikkie nog even met Donald Duck dansen, maar dat bleef het ongemakkelijkste moment van de avond. Nikkie wilde graag weg, maar Donald bleef op de catwalk gek doen.

Foto via Mark Bakker