Halloween Soiree 2017
We zijn eigenlijk nog bezig middenin mijn eigen Halloween verhalen, maar dinsdagavond was het grote Halloween spektakel van Disneyland Paris, de Halloween Soiree. Ik zag ‘s morgens al hoe druk het in de parken was, dus aan de ene kant was ik blij dat ik er niet bij was, maar als ik dan zie wat er allemaal te beleven was, dan vind ik het ook wel weer jammer dat ik er niet bij aanwezig kon zijn. Maar ik heb alles nauwlettend voor jullie in de gaten gehouden en hier volgt een samenvatting van de avond.
Twee weken geleden kwam het programma van de soiree al naar buiten en we bespreken de onderdelen op de volgorde zoals ze daar aangegeven stonden.
It’s Good to be Bad with the Disney Villains
Deze show kende we van vorige jaren nog toen deze dagelijks te zien was op Castle Stage. De show was wel iets aangepast voor de soiree en ik moet zeggen dat ik het volgend jaar graag dagelijks terug wil zien. Hieronder wat filmpjes van de show.
Dr. Facilier rocks out in a reworked version of “Its good to be bad with the Disney Villains” 🎸 pic.twitter.com/WkE9U3hqiq
— ED92 (@ED92live) 31 oktober 2017
The Evil Queen joins the Disney Villains for the new “its good to be bad” show, the true HIT of this year’s Halloween Soirée and season! pic.twitter.com/lCIVneuYKR
— ED92 (@ED92live) 31 oktober 2017
The Disney Villains’ Halloween Celebration
Ook deze parade konden we vorig jaar nog dagelijks zien. En ook hier waren weer een aantal aanpassingen. Zo kwam de Maleficient draak uit Disney Stars on Parade ook even langs en waren de “gewone” figuren vervangen door villains.
🎃 Halloween Party 🎃 #DisneyHalloweenParty #dlp @DisneylandParis #Disneylandparis pic.twitter.com/D8hEAkp5wK
— Cave_0f_Wonders (@Cave_0f_Wonders) 1 november 2017
Mickey’s Halloween Tricycle Gang
Er was ook een speciale versie van de Tricycle Gang met zeldzame villains.

Foto van ED92
Dr Facilier’s Spooky Voodoo Party
Dit “feest” was ook vorig jaar te zien op de soiree vlakbij Cottonwood Creek Ranch.
🎃 Halloween Party 🎃 #DisneyHalloweenParty #dlp @DisneylandParis #Disneylandparis pic.twitter.com/5ojyLAgSy3
— Cave_0f_Wonders (@Cave_0f_Wonders) 1 november 2017
Buzz Lightyear’s Laser Blast
Dit was een nieuwe show die te zien was in Videopolis. Ik weet niet zo goed wat ik van de show moet denken. Laten we het houden op iets met lasers en Buzz.
Stormtroopers Patrol
Dit kennen we uit Season of the Force en werd nu verplaatst naar de omgeving van Star Tours. Hier was verder niets aan veranderd.
Meet & greets
De volgende figuren waren te ontmoeten, al dan niet in Halloween kostuum: Knabbel en Babbel, Mickey, Minnie, Goofy, Stitch, Maleficient, Heks Sneeuwwitje, Jack Skellington, Jack Sparrow, Jafar, Chewbacca en R2D2 en Darth Vader.
Versieringen

Foto van ED92
Tijdens de soiree waren er ook extra Halloween aankledingen, zoals spiegels waarmee je een heksen-selfie kon maken in Fantasyland, veel rookmachines, fakkels bij de ingang van Frontierland en Halloween projecties op het kasteel. Daarnaast waren er een aantal lichtgevende figuren die door het park liepen.
Mysterious creatures roam Adventureland pic.twitter.com/zboOkRN0wA
— ED92 (@ED92live) 31 oktober 2017
Sleeping Beauty Castle comes aliiiiive at the Disneyland Paris Halloween Soirée pic.twitter.com/URId7Wk1as
— ED92 (@ED92live) 31 oktober 2017
Verkleden
Bezoekers mochten zichzelf ook verkleden. Ik heb er een aantal uitgekozen die ik op Twitter tegenkwam en zeker de moeite waard vond om te laten zien.
Gaetane was bijvoorbeeld als Tafiti uit Moana, echt super gaaf!

Foto van Gaetane (MadMadamGaetane)
Lady Lili is een bekende Franse cosplayer en ze zag er weer prachtig uit!

Foto van Cave of Wonders
Laura is als Kylo-Ren en ik moet zeggen dat het erg goed lijkt.

Foto van Laura (ThatDisneyLover)
Na jaren van klachten dat de soirees te chaotisch en te druk waren, lijken deze commentaren dit jaar niet te komen. Voorheen waren er ook veel figuren individueel te ontmoeten, maar ik heb het idee dat ze dat dit jaar opgelost hebben met de parade, trilcycle gang en meer standaard meet & greets. Sommige dingen zijn eigenlijk te leuk om maar één keer per jaar uit de kast te halen. Ik vond dit jaar Halloween algemeen wat minder dan andere jaren, dus ik hoop dat een gedeelte van de soiree hergebruikt gaat worden.
Ik heb misschien niet de beste foto’s en filmpjes bij elkaar. De filmpjes beginnen nu binnen te druppelen op Youtube. Ik zal eind deze week nog wat video’s toevoegen aan de DisneyTube pagina, zodat je een beter beeld krijgt.
Laat een reactie achter