
Samenvatting van de week
15 mei 2016
Samenvatting van de week
22 mei 2016Vandaag is Veerle Habets gastblogster en ze vertelt over haar onvergetelijke ervaring in Disneyland Paris, ze werd ten huwelijk gevraagd.
“Wij waren in het openingsweekend van het 15 jarig bestaan (vrijdag 29 mei t/m maandag 1 april 2006) in Disneyland Parijs vanwege het 35 jarig huwelijks jubileum van mijn schoonouders te vieren. Wij waren al meerdere keren in Disney geweest maar de rest van de schoonfamilie nog niet. Wij waren met zijn 8en (mijn schoonouders, schoonbroer met zijn vrouw en hun oudste en wij met onze oudste de onze jongste en andere neefje waren toen nog niet geboren). Het waren al 3 heerlijke dagen geweest met zo nu en dan regen maar vooral veel genieten van nieuwe shows, veel bekende gezichten (oa Robert ten Brink, Wibi Soerjadi etc.)
Onze laatste dag brak aan en wij wilden graag nog even naar Phantom Manor met zijn tweeën dus de rest van de groep nam onze boef(toen nog 4 maanden oud) mee zodat wij effe lekker met zijn tweeën konden rond lopen. Wij stonden daar lekker te genieten van het uitzicht en besloten daarna ook nog naar It’s a small world te gaan, omdat ik dat een hele leuke en vooral romantische attractie vind. Daar aangekomen bleek de rest van mijn schoonfamilie daar ook te zijn. Mijn schoonzus zat bij de babyswitch en zei meteen gezellig kunnen we samen gaan waarop mijn man (toen nog vriend) raar begon te doen en zei ik wil liever met zijn tweeën gaan. Dus ik naar mijn schoonzus en dat gezegd. Was geen probleem maar of haar zoontje wel mee mocht want hij was helemaal gek op de attractie. En hij mocht mee. Dus wij stappen in en ik had al een raar gevoel in mijn buik gekregen. Inmiddels vorderde de attractie en kwamen we bij het laatste gedeelte aan (mijn lievelings gedeelte met de lampjes). Opeens slaat hij een arm om me heen en vraagt hij zachtjes in mijn oor: Wil je met me trouwen?? Dus ik draai me om en zeg heel droog: doe normaal het is 1 april!!! Waarop hij me aankijkt en zegt: nee ik meen het echt wil je met me trouwen? ??? Heb hem aangekeken en natuurlijk meteen Jaaaaa gezegd!!! En ons neefje zat ondertussen tussen ons in heerlijk te genieten van de attractie. Toen we uit de attractie kwamen heb ik met pijn en moeite mijn mond gehouden en zijn we met een smoes een hele mooie verlovingsring gaan uitzoeken.
Dit was natuurlijk een hele mooie afsluiting van al een heerlijk weekend en op 19 september 2008 zijn we getrouwd en 8 jaar later nog steeds gelukkig en zeer verslaafd aan Disney.”
Waar een mooie attractie als It’s a Small World niet goed voor is 😉 Ik wil Veerle bedanken voor haar mooie verhaal en hopelijk geeft het veel mannen inspiratie.
Wil je ook graag een keer gastblogger zijn, stuur een mailtje naar chrissy@mymickeyshapedheart.nl