
Creatieve maandag: Mickey & Minnie in love
1 februari 2016
Samenvatting van de week
7 februari 2016Ik heb het al vaker gezegd, Adventureland is mijn favoriete gedeelte in heel Disneyland Paris. Vandaag vervangen we Know it all-vrijdag door mij wilde uitbreidingsfantasieën over Adventureland.
Er staan een hoop renovaties gepland voor het 25-jarig bestaan en komende tijd kunnen we twee nieuwe shows verwachten, maar toch hoop ik dat we over een aantal jaar een uitbreiding mogen verwachten op Adventureland. Als ik kijk naar de Amerikaanse Disney resorts dan kunnen we daar wel een aantal leuke attracties van overnemen. De aankleding van Adventureland is het beste geluk van allemaal, maar helaas lijkt het wel een soort van vergeten. Het Peter Pan podium is weggehaald, dus shows kunnen we er voorlopig niet verwachten, de echte attracties zijn op twee vingers te tellen en er verandert zo weinig. Daarom heb ik het volgende bedacht (en hopelijk neemt Disneyland Paris mijn advies over ;))
Jungle Cruise
Foto van Disney With Children
Ik ben nog nooit in de Amerikaanse resorts geweest, helaas, maar een attractie waar iedereen het steeds over heeft is Jungle Cruise. Ook de filmpjes zien er veel belovend uit en het past perfect in de natuurlijke aankleding van Adventureland.
Jungle Cruise is misschien wel een beetje te vergelijken met een rit in de Molly Brown, maar dan veel interactiever, doordat er een “skipper” voor een kleine groep mensen staat en verteld over wat er allemaal te zien is. Tijdens dit verhaal worden ook diverse grapjes gebruikt, om het verhaal op te leuken. Vooral degene in het filmpje hieronder is erg grappig. Mocht het ooit zo ver komen dat Jungle Cruise daadwerkelijk naar Parijs komt, dan moeten ze wel onderscheid gaan maken tussen Engelse en Franse bootjes, omdat het anders erg lastig wordt om het verhaal nog te begrijpen. Het is leuk voor zowel kinderen als volwassenen, ik zie hier wel een toevoeging in. Ken je Jungle Cruise nog niet, kijk dan het filmpje hieronder.
Expedition Everest
Foto van Paratic
Expedition Everest is een van de meest gave achtbanen die ik ooit gezien heb. Het is de Mount Everest waar je doorheen gaat met een achtbaan, maar op een begeven moment lijk je het einde van de rails tegen te komen. Vanuit daar val je een heel stuk naar achter om vervolgens weer vooruit de rit af te maken. Misschien heb ik de clue nu wel een beetje verklapt, maar als je het zometeen ziet in het filmpje ben je waarschijnlijk ook helemaal verkocht. Ik vind dat Disneyland Park een echte spectaculaire attractie mist. Walt Disney Studios heeft The Tower of Terror waar veel mensen het van in hun broek doen en Disneyland Park moet Expedition Everest krijgen. Hieronder een on-ride filmpje.
Splash Mountain
Foto van Top 10 Mejores
Dit is ook weer zo’n attractie waar iedereen het over heeft en de geruchten zijn er al eens geweest dat Chaparral Theater weg zou gaan en Frontierland Splash Mountain zou krijgen. Splash Mountain is een combinatie tussen de bekende boomstammen-slides en binnenin It’s a Small World. Splash Mountain zou qua thema ook best bij Adventureland kunnen horen, zeker met een thema als Winnie the Pooh, dus hopelijk horen we over een aantal maanden nieuwe geruchten over Splash Mountain in Adventureland.
Aan de ene kant vind ik het dus een enorm goed idee, aan de andere kant moeten ze voor de winter wel gratis poncho’s uitdelen of ze moeten zorgen dat je niet erg nat wordt, want dan wordt het toch wel erg koud om nat rond te lopen.
World of Color watershow
Foto van Disney Tourist Blog
Als klap op de vuurpijl nog een spectaculair einde van de dag of een leuke extra midden op de dag. In het water bij Adventure Isle, voor de boot van Kapitein Haak, een mooie watershow met kleuren en muziek uit Peter Pan, Lion King, Pirates of the Caribbean, Aladdin en alles wat verwant is met Adventureland. Het hoeft niet zo spectaculair te zijn als in California of Disney Dreams, maar een show van een minuut of 5 zou erg leuk zijn. Zoiets als de fonteinen bij het kasteel dat 5 keer per middag plaatsvind, maar dan met kleuren en typische Adventureland muziek.
Ben je het eens met me, teken dan hieronder de petitie. Dat is een grapje natuurlijk, maar ik zou het erg leuk vinden als één van de plannen uit zou komen. Ik ben erg graag in Adventureland, vooral op warme zomeravonden en dan is het leuk als er iets meer te doen is. Verder is het lang geleden dat Disneyland Park een uitbreiding heeft gedaan, dus in dat opzicht is het tijd om daar weer eens wat aandacht aan te besteden.
Als jij nog ideeën hebt voor Adventureland, dan kun je die in de reacties plaatsen.
2 Comments
Zou geweldig zijn moest Splash Mountain erbij komen. Heb deze in de VS gedaan en is gewoon prachtig!
Hey there! I could have sworn I’ve been to this website before but after reading through some of the post
I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely happy
I found it and I’ll be book-marking and checking back often!