
Creatieve maandag: Fairies bloemenhaarband
18 januari 2016
Samenvatting van de week
24 januari 2016Het is alweer een tijdje geleden dat we het in know it all-vrijdag hebben gehad over een hotel. Vandaag gaan we het hebben over Hotel Sequoia Lodge dat alweer een aantal maanden helemaal klaar is met de renovatiewerkzaamheden.
Foto van Ticket Observer
Hotel Sequoia Lodge gelegen aan Lake Disney opende tegelijk met het resort op 12 april 1992. Het hotel ligt een kwartier lopen van de Disney parken af en heeft een gratis shuttlebus naar het treinstation. Het thema van het hotel is een warm en gezellig bergdorp/de Amerikaanse nationale parken en de kamers zijn voorzien van onder andere figuren als Bambi. Sequoia Lodge is helemaal omgeven door bomen en heeft veel natuurlijke objecten en kleuren, hierdoor heeft het een winterse uitstraling, ook in de zomer. Het hotel is ontworpen door de Franse architect Antoine Grumbach.
Het hotel heeft 1101 kamers en vier verschillende typen:
Standaard kamer
De standaard kamer kan gelegen zijn in het hoofdgebouw, maar ook in een van de vijf bijgebouwen tussen de bomen. De standaard kamer is voorzien van een radio, babybedje (op aanvraag), kluis, tv met internationale zenders, telefoon, waterkoker (op aanvraag), haardroger, airco en gratis wifi.
Montana kamer
Deze kamer is hetzelfde als de standaard kamer, maar deze zijn gelegen in het hoofdgebouw, rondom de hoofdfaciliteiten. Verder kun je Lake Side bijboeken, maar het is niet zeker dat je dat dan ook krijgt.
Golden Forest Club
Dit zijn de kamers met extra faciliteiten. De kamer is grotendeels te vergelijken met de standaard kamer alleen zit hier een kleine koelkast extra bij en ook hier is Lake Side bij te boeken. De extra faciliteiten zijn: bagageservice, privé receptie, in de privé lounge zijn gratis koffie, thee en frisdranken, Amerikaans ontbijt in de privé lounge, 1 universele Fastpass per persoon per nacht, gratis thee en expresso faciliteit op de kamer en gratis high tea tussen 16:00 en 18:00 in de privé lounge.
Honeymoon Suite
De Honeymoon suite heeft dezelfde faciliteiten als de Golden Forest Club, alleen is de kamer een stuk ruimer en anders ingedeeld, met onder andere een zithoek. Ook is de kamer maar geschikt voor twee personen. Daarnaast krijg je VIP Fastpasses waarmee je onbeperkt gebruik kunt maken van de Fastpass-rijen.
Sequoia Lodge heeft daarnaast nog een restaurant en bar:
Hunter’s Grill en Beaver Creek Tavern
Hunter’s Grill is een buffetrestaurant met Amerikaanse gerechten, je moet denken aan veel vleesgerechten. De prijs van het buffet is te vergelijken met Plaza Gardens, maar zonder drinken. Daarnaast is er nog een restaurant, maar dat wordt alleen gebruikt voor het ontbijt.
Redwood Bar and Lounge
Redwood Bar and Lounge kenmerkt zich door de grote openhaard in het midden van de lounge. Ook hier zijn de natuurlijke invloeden en kleuren goed merkbaar. Zeker in de winter is dit een erg sfeervolle lounge.
Daarnaast zijn er nog andere faciliteiten in het hotel te vinden:
– Binnen- en buitenzwembad met onder andere een glijbaan (in apart bijgebouw)
– Fitnessruimte (in apart bijgebouw)
– Sauna en stoombad (in apart bijgebouw)
– Northwest Passage (winkel)
– Kinderspeelruimte
– Gratis parkeren
– Stomerij (met toeslag)
Mocht je zelf nog een keer naar Sequoia Lodge willen rijden, dan kun je het volgende adres gebruiken:
Avenue Robert Schuman in Coupvray
Op 8 september 1996 is er brand geweest in het hotel, waardoor 1500 gasten geëvacueerd moesten worden vroeg in de morgen. Om kwart voor 7 brak de brand uit, waardoor vele gasten in hun pyjama het hotel moesten verlaten. Negen gasten zijn meegenomen naar het ziekenhuis, omdat zij te veel rook hadden ingeademd. Het hotel was toen zo beschadigd, dat gasten in andere hotels ondergebracht zijn en ze mochten kleding kopen op rekening van Disneyland Paris in de parkwinkels.
Hotel Sequoia Lodge hoort zeker bij de hotels waar ik graag kom. Vlak na de renovaties ben ik nog een keer in dit hotel geweest en ik moet zeggen dat de kamer voorheen een stuk gezelliger waren. Daarentegen blijft het hotel zeker een aanrader, zeker in de winter. De kwaliteit is goed, de ligging is goed en het is voor de meesten redelijk betaalbaar. Ook het buffet in het hotel is van goede kwaliteit en de lounge is de gezelligste van alle hotels. Dus mocht je een keer in de winter gaan, dan zou ik zeker voor dit hotel kiezen.
Natuurlijk kan een filmpje door het hotel niet ontbreken.
1 Comment
[…] een klein budget toch op het resort wilt blijven overnachten. De luxe is minder dan de hotels vanaf Sequoia Lodge tot Disneyland Hotel, maar niet iedereen vindt luxe belangrijk. Wanneer je toch in een ander hotel […]